۵ راز برای لاغر و کشیده بنظر اومدن در اینجا ۵ راز در انتخاب مدل لباس مجلسی مناسب را به شما خواهیم گفت و نکاتی که با رعایت آنها خوش اندام تر به نظر برسید.

راز اول: لباسی مجلسی بپوشید که کاملا اندازه شما باشد


یکی از ساده ترین راه های لاغر تر به نظر رسیدن ، انتخاب لباسی مجلسی است که کاملا اندازه شما باشد. در هنگام انتخاب لباس مجلسی ، سراغ لباس های تنگ و یا گشاد نروید. این مدل لباس ها شما را چاق تر نشان خواهند داد. پوشیدن لباس های تنگ علاوه بر اینکه تحرک شما را محدود و عذاب آور خواهد کرد ، چین و چروک های زشتی را در قسمت های چاق بدن شما ایجاد می کند. همیشه لباس هایی بپوشید که اندازه شما باشند.

راز دوم: لباس یقه هفت بپوشید

لباس های مجلسی و یا پیراهن هایی که یقه آنها به شکل V است و یا اصطلاحا یقه هفتی هستند ، هوشمندانه ترین انتخاب برای زنان کوتاه قد هستند. چرا که بلندتر و باریکتر به نظر خواهند رسید. لباس مجلسی های یقه هفت ، نگاهها را بیشتر به بالاتنه و گردن شما معطوف می کنند و باعث می شوند که قسمت های پایین بدن شما که معمولا چاق تر است ، از نظر ها پنهان بماند. به طور ناخودآگاه این مدل لباس های مجلسی شما را قد بلند تر نیز نشان می دهند. برای کامل تر کردن این ترکیب می توانید از لباس هایی استفاده کنید که خطوط عمودی دارند و همچنین از گردنبند برای تزئین و جلب نظر بیشتر استفاده کنید.

راز سوم: دامن های بالای زانو بپوشیدراه دیگر برای اینکه قد بلندتر به نظر برسید ، پوشیدن دامن کوتاه است. خصوصا اگر از دامن های A شکل استفاده کنید. پوشیدن این مدل لباس ها باعث می شود که نگاه ها بیشتر به پاهای شما جلب شود و به طور ناخودآگاه ، قدبلند تر به نظر خواهید رسید. البته فراموش نکنید که دامن شما نباید در حد مینی ژوپ باشد. همچنید از پوشیدن دامن هایی که تا ساق پا و یا تا مچ پا هستند ، خود داری کنید.

راز چهارم: لباس های با خطوط و طرح های عمودی بر تن کنید

اگر قدبلندتر به نظر برسید ، شما را لاغر تر خواهند دید. استفاده از طرح ها و خطوط عمودی کمک می کند که بلندتر و باریکتر دیده شوید. خطوط عمودی چشم ها را به بالا و پایین خواهند کشید و نا خود آگاه شما را کشیده تر نشان خواهند داد.

راز پنجم: کفش پاشنه بلند بپوشید


یک جفت کفش پاشنه بند ، پاهای شما را کشیده تر نشان خواهد داد. لازم نیست کفش هایی که پاشنه های خیلی بلند دارند را انتخاب کنید. حتی اگر چند سانتی متر پاشنه داشته باشد، شما را لاغر تر و قدبلند تر نشان می دند. سعی کنید پاشنه های زیر ۸ سانتی متر را انتخاب کنید تا شیک پوش تر به نظر برسید. ترفندهای فوق در انتخاب مدل لباس مجلسی و لباس شب ، به شما کمک خواهند کرد که لاغر تر و قد بلند تر به نظر برسید. قبل از رفتن به مهمانی بعدی اگر احساس کردید زیادی چاق شده اید، قبل از انتخاب مدل لباس مجلسی خود ، این ترفند ها را بخوانید.

همه دوست دارند ظاهری آراسته داشته باشند. حتی افراد چاق با کمی خلاقیت و انتخاب لباس صحیح، می توان فرد چاق را هم لاغرتر نشان داد. گرچه اگر می‌خواهید لاغر دیده شوید، باید لاغر شوید؛ اما راه‌هایی وجود دارد که کمک می‌کنند کمی بهتر به چشم آیید.

لباس‌هایی درست به اندازه خود بخرید. اگر سایز اشتباه بپوشید، بزرگتر و چاق‌تر دیده می شوید.

۵ راز برای لاغر و کشیده بنظر اومدن

۵ راز برای لاغر و کشیده بنظر اومدن

بخش‌های خوب بدن را نمایان کنید

 

اگر گردن لاغر، بالا‌تنه متناسب و صورتی زیبا دارید، لباس‌ها و زیورآلاتی بخرید که این بخش‌ها را بیشتر نشان دهند. مثلاً یک گردنبند جذاب، گردن شما را آشکارتر می‌کند.

صاف ایستادن، شما را لاغر‌تر نشان می‌دهد

 

روی حالت بدن خود کار کنید. صاف بایستید، شکم را داخل و شانه‌ها را به عقب بدهید. برای تمرین، یک کتاب را روی سر قرار داده و حرکت کنید و سعی کنید تعادل کتاب را نگه دارید.

لباس‌های تیره بپوشید

 

لباس‌های تیره، خصوصاً شلوار و پیراهن، هر‌کسی را لاغر نشان می‌دهد و چربی‌های اضافی را مخفی می‌کند. به لباس‌های سیاه رنگ بدهید. مثلاً دستبند، گردنبند یا کفش رنگی بپوشید.

کمربندی ببندید که اندازه کمرتان باشد

 

کمربند کمک می‌کند که شکم تا حدود زیادی کوچکتر به نظر برسد. از طرفی یادآوری می‌شود که شکم را هم باید داخل نگه دارید.

خب، ما اینجاییم تا راه هایی را بە شما پیشنهاد کنیم کە بدون کاهش حتی یک کیلوگرم از وزن حقیقی خود، لاغرتر بە نظر برسید:

۱. راحت طــلبی را فـــدای خوش پوشی نکنید:

لباس های تنگ نسبت بە لباس های گشاد شما را لاغرتر و صاف تر نشان می دهد. کسانی کە دچار اضافه وزن می باشند این نکته را فراموش نکنند کە لباس های گشاد قطعا چیزی را پنهان نمی کند فقط شما را حجیم و درشت بە نظر می آورد. پس پیشنهاد ما برائ شما لباس های تنگ است.

۲. چرا گردنبند بلند؟

تا بە حال برائتان پیش آمده تا با انداختن گردنبندی درگردن تان احساس لاغری یا برعکس احساس چاقی کنید؟ پیشنهاد ما این است کە این کار را انجام دهید. با یک لباس ۲گردنبند کە از نظر اندازه متفاوتند بیندازید تا نتیجه را ببینید، در واقع گردنبندهای بلند بە سبب اینکه بین سینه و شکم قرار می گیرند شما را بلند نشان می دهند و در نتیجه لاغرتر بە نظر می رسید اما گردنبندهای کوتاه چون روی محور تقارن بدن و منطبق با گودی گردن و نزدیک بە آن قرار می گیرند، گردن را کوتاه نشان داده و شما را چاق تر بە نظر می آورند.

۳. رنگ های لاغرکننده!

لباس های تیره بپوشید. این روش کە شاید بسیار موضوع تازه و تازه ای نباشد واقعا موثر است. در واقع رنگ مشکی، رنگ رسمی و سنگینی است کە بدن ما را در هر وضعیتی جمع می کند و لاغرتر از آن چیزی کە هستیم بە نظر می آورد. شاید سبب دیگر این باشد کە رنگ مشکی بە سبب تیرگی، بسیار جلب توجه نمی کند و دیگران کمتر متوجه چربی های پنهان شده ما می شوند.

۴. پارچه های زمخت را دور بریزید!

لباس هایی با پارچه های سبک بپوشید، مانند پارچه های کتان و نخی زیرا پارچه های کلفت و سنگین مانند پشم، بافت و چرم جثه شما را چندبرابر نشان می دهند.

۵ راز برای لاغر و کشیده بنظر اومدن

۵ راز برای لاغر و کشیده بنظر اومدن

۵. کمربند، اصلا…

از لباس های بدون کمربند استفاده کنید زیرا کمربند سبب می گردد کە ناحیه کمر تنگ شود و گوشت و چربی های اضافه از بالا و پایین فشرده و حجیم شوند بە خصوص اگر کمربند سفت و محکم بسته شود.

۶. انتخاب منحصر به فرد

لباس و پارچه هایی با طرح عمودی بپوشید. طرح عمودی در هنرهای تجسمی نماد استواری، ایستایی، قدرت و قامت است، همان طور کە درخت در طبیعت استوار و ایستاست، پس چنین خطوط و طرح هایی نیز باید ایستایی، وقار و قامت را القا کند.

اگر در لباس های خود از این گونه پارچه ها استفاده کنید لاغرتر بە نظر می رسید، مانند لباس هایی کە از جلو زیپ می خورند یا بە طور کلی دارای راه راه عمودی می باشند و برعکس اگر طرح پارچه لباس شما افقی باشد شما را عریض تر جلوه می دهد، بە همین سبب بە چاق ها پیشنهاد می گردد کت و ژاکت هایی بپوشند کە در یک طرف دکمه دارد چون اگر در دو طرف آن دکمه باشد، چشم بیننده بە طور اتوماتیک خطی فرضی و افقی بین ۲ دکمه در نظر می گیرد.

۷. شلوارهای فاق کوتاه ممنوع!

شلوارهای فاق بلند بپوشید. هرچه فاق شلوار شما بلندتر باشد، پاهای شما بلندتر جلوه می کند و قد را نیز بلند نشان می دهد و چاقی مفرط را پنهان می کند و برعکس هرچه فاق شلوار یا دامن تان کوتاه باشد، شما کوتاه تر و در نتیجه چاق تر بە نظر می آیید.

۸. زیبایی در سادگی است…

لباس هایی با طرح و رنگ ساده بپوشید. سعی کنید لباس های ساده را جایگزین لباس های پرنقش و نگار و رنگارنگ کنید. لباس هایی با طرح برجسته، گل درشت و پارچه های زمخت و شلوغ مانند پارچه های چهارخانه، شطرنجی و خال خالی را اگر می خواهید لاغر بە نظر برسید، کنار بگذارید.

۹. آستین بلند، قد بلند

لباس هایی با آستین های بلند و باریک بپوشید. آستین شما نیز باید بە گونه ای باشد کە کشیدگی و بلندی را القا کند و این کاری است کە آستین های بلند و باریک انجام می دهند و سبب لاغر جلوه دادن شما می شوند اما آستین های کیمونو، پفی و چین دار شما را درشت و چاق نشان می دهند.

۱۰. مهم ترین اصل…

خانم های محترم شما می توانید در خانه از تاپ هایی استفاده کنید کە بند کلفت داشته باشند. اگر شما اندام درشتی دارید در این مورد باید بگوییم اینجاست کە بحث مقیاس پیش می آید؛ مسلما بند نازک و ظریف در کنار بدن درشت شما نازک تر و کوچک تر و بدن شما در کنار آن عریض تر جلوه می کند. پس اگر اندام درشتی دارید و لباس هایی با بند نازک بپوشید قطعا شانه های حجیم و عریض شما بیشتر خودنمایی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست